Proč si vybrat právě JustSpanish

Jsme jazykovka, která vás úplně nadchne

Učení nás baví. Děláme to dobře a hlavně nám upřímně záleží na tom, abyste si od nás odnesli co nejvíce a zároveň se s námi učili rádi.

Proč si vybrat právě JustSpanish

Na hodinu přicházíme vždycky s dobrou náladou

Neučíme jazyk podle učebnic, tak jak to bývá ve škole

Naučíme plynule španělsky i úplné začátečníky

Náš přístup k výuce

Dbáme na to, aby v našem týmu byli pouze lidé, které výuka baví. Proto se u nás nesetkáte s nikým, kdo by vedl výuku zkostnatěle za pomoci učebnic jako učitelka matiky na střední. Zvolte si skupinovou výuku nebo individuální výuku, kterou si navíc můžete nakombinovat i s rodilým mluvčím. Čas, kdy se budete jazyku věnovat, je jen a pouze na vás.

Náš přístup k výuce
Neučíme blbosti ani učebnicové tabulky jako na střední!

Neučíme blbosti ani učebnicové tabulky jako na střední!

Předbudoucí čas je zajímavá věc, ale než si v hlavě poskládáte větu a řeknete jí, tak si člověk může dojít na záchod a zpátky. Jde nám tedy hlavně o to, abyste dokázali používat španělštinu v běžných situacích. Abyste si zvádli objednat kafe a prohodili pár slov s místním barmanem.

Máte strach mluvit? Rozumíme vám, taky jsme si to zažili

Třeba Dan se na dovolené v Londýně před lidmi tak bál mluvit s obsluhou v mekáči, že radši celý týden jedl octové burgery ze zapadlého krámku vedle, ve kterém stačilo ukázat. V Just vám pomůžeme se tohohle strachu zbavit a díky nám si místo octové diety v klidu vychutnáte i ten mekáč.

Máte strach mluvit? Rozumíme vám, taky jsme si to zažili

Jak to celé vzniklo

Za Just stojí dva kamarádi – Dan a Michal. Kdybyste nám v 15 letech řekli, že budeme učit jazyky a budeme spolu mít jazykovku, tak bychom se vám oba nejspíš vysmáli do obličeje.

Dan - kluk s hlavou v oblacích

Dan - kluk s hlavou v oblacích

Na rozdíl od "klasické" dráhy mých kamarádů jsem nešel na vysokou, ale místo toho vymýšlel nejrůznější projekty, ve kterých jsem mohl něco budovat. To se mi občas podařilo a občas taky vůbec. Po dokončení jednoho z projektů jsem na rok odcestoval do Austrálie s cílem naučit se perfektně anglicky. Před odjezdem jsem bral soukromé lekce, které mi pomohly se připravit na nadcházející výzvu. Překonání jazykové bariéry nebylo snadné, ale nakonec se mi podařilo dosáhnout cíle.

Po návratu jsem chtěl vyzkoušet roli lektora a začal jsem učit. Učení mě hrozně bavilo, ale neuspokojovalo to moji touhu něco budovat a vytvořit komunitu stejně smýšlejících lidí. Proto jsem se po čase rozhodl vytvořit tým lektorů, kteří nad učením budou přemýšlet podobně a budu s nimi sdílet svoje hodnoty. A tak jsem položil první základy pro Just.

Michal - kluk s nohama na zemi

Na první pohled jsem Danovým opakem, a to nejen kvůli našemu výškovému rozdílu. V době Danových projektů jsem studoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a začínal šplhat po kariérním žebříčku. Byl jsem ale ve správný čas na správném místě. Správným časem byla ironicky první vlna covidu a správné místo Antverpy, kde jsem zrovna studoval v rámci programu Erasmus.

Za celý den jsem tak často promluvil pouze s prodavačkou přes tlusté plexisklo a proto bylo učení online téměř osvobozující. A možná i proto jsem se do něj zamiloval. Po návratu jsem proto při dodělávání školy s učením pokračoval a stal se prozatím jedním členem komunity lektorů v Just.

Michal - kluk s nohama na zemi

Rozdílné povahy a spousta nových nápadů

Kvůli tomu, že jsme od sebe tak rozdílní a zároveň v mnoha ohledech stejní, jsme neustále diskutovali nové nápady jak výuku zlepšit, jak pomoc ještě více lidem a jak to pro ně udělat co nejzábavnější. Časem jsme našli balanc mezi hlavou v oblacích a nohama na zemi a rozhodli se, že Just a zvětšující se komunitu lektorů chceme vlastně budovat společně. Protože když spojíme naše povahy a nadšení, dokážeme vytvořit něco skvělého.

Tak jsme se do toho pustili a věříme, že se nám to povedlo. Oba jsme ale perfekcionisti a pořád vše vylepšujeme a snažíme se přiblížit té nedosažitelné dokonalosti. Už jsme ale dali dohromady komunitu lektorů, kteří nejenom umí dobře učit, ale zároveň mají stejné hodnoty jako my. S každý jedním lektorem bychom se rádi jazyk učili a s některými z nich se skutečně učíme. Větší záruku kvality a důvod proč zrovna Just vám dát nedokážeme.

Poslední šance! Tohle jsem...

Poslední šance! Tohle jsem řekla při první hodině. “Tohle je poslední šance co tomu dávám“. A z poslední šance bylo 8 měsíců pravidelných lekcí a callů, které jsem si bez pochyb užila!

Lucie Ptáčková - Design & Interiér

Lucie Ptáčková Design & Interiér

Každá hodina byla parádní....

Každá hodina byla parádní. Byl tam balanc mezi gramatikou a konverzací a to mi vyhovovalo. Určitě pokračuju dál!

Filip Strach Freelancer

Kurzy jen a jen doporučuji....

Kurzy jen a jen doporučuji. Větší část roku nyní pobýváme v zahraničí a byla jsem docela ztracená, potřebovala jsem mluvit. Dan se mě ujal a hravou formou jsem konverzovala. Časový posun a větší vzdálenost není překážka. Můžete se učit odkudkoliv!!!

Radka Nováková - Podnikatelka v IT

Radka Nováková Podnikatelka v IT

Všem moc doporučuji...

Všem moc doporučuji jazykovou školu Just. Zatím jsem zde absolvovala dva kurzy s českými lektory. Každá hodina byla vedena v přátelské atmosféře, dobře připravená, a rychle utíkala. Nejvíce oceňuji individuální přístup, dobrou komunikaci a možnost si plánovat hodiny podle potřeb. Nyní se těším na další kurz s rodilým mluvčím.

Kateřina Hamrová - Self employed HR

Kateřina Hamrová Self employed HR

Kurz/výuka utekla strašně...

Kurz/výuka utekla strašně rychle. Každá hodina byla příjemná, efektivní i zábavná. Lektorka se snažila vyhovět mým požadavkům - konverzační téma "cestování" - a na každou lekci připravila jinou oblast s potřebnými slovíčky a frázemi.

Milada Hamouzová

Na první hodině jsem byl...

Na první hodině jsem byl tak nervózní, že ze mě nevypadly ani 3 slova. Po 2 letech už se na hodiny těším jako na pokec s kamarádem, kde probereme vše od holek až po politiku. Že jsem se k tomu naučil výborně mluvit už mi přijde jen jako příjemný bonus :)

Martin Beran SW Test Engineer

10/10 za přizpůsobivost!...

10/10 za přizpůsobivost! Každý týden mám program jiný a lektoři mi vždy vyšli vstříc!

Adam Kučera Obchodní zástupce

Dávám 8/10. Bod dolů za to...

Dávám 8/10. Bod dolů za to že mě Dan vyměnil a dal mě jinému lektorovi, abych se prý posouval. Další bod dolů, že ten další lektor to udělal taky :D Nee, tenhle koncept je fakt super! To střídání lektorů je fajn změna. Za 4 měsíce jsem už měl lekce s rodilým a to byl i ten cíl!

Luboš Kříž Specialista na kontrolu kvality

Nejvíc mně vyhovuje časová...

Nejvíc mně vyhovuje časová flexibilita lektorů. Domlouvání termínu týden předem je přesně to, co potřebuji!

Tereze Bartošová Project manager

Potřeboval jsem se...

Potřeboval jsem se rozmluvit a ukázat manželce že není sama, kdo si dokáže na dovolený objednat pití. Tohle už zvládnu bez problémů, ale furt je na čem pracovat.

Michael Zima Realitní makléř

Že se někdy budu učit z...

Že se někdy budu učit z auta mě nenapadlo. Ale na dotaz jestli bychom si někdy mohli dát lekci z auta mi zatím každý lektor vyhověl. Ušetřilo mi to spoustu času! Takže VELKÉ díky za přizpůsobivost!

Kamil Matoušek Poradce

Honza mě skvěle připravil...

Honza mě skvěle připravil na pohovory. Dokázal mě rozmluvit a pak už bylo všechno snazší.

Veronika Hilšová Daňová účetní

Byla jsem hrozně nervózní a...

Byla jsem hrozně nervózní a myslela si, že nedokážu mluvit. S Danem jsme první hodinu celou “prokecali“ a já byla překvapená, že to vlastně jde. Děkuju moc a rozhodně pokračuju dál!

Klára Doležalová Gastronomie & Hotelnictví