Online Španělština 2x týdně

Začnu zlehka

Ideální pro ty, kteří si chtějí osvěžit španělštinu. Nebo jsou časově extra vytížení.

Začnu zlehka

Vyberte si lektora, vyhraďte si pár hodin týdně a ponořte se do španělštiny jako nikdy předtím.

2x týdně 50 min/lekce

9 910 Kč

Garance vrácení peněz bez otázek

Garance vrácení peněz bez otázek

Pokud se vaše plány změní a kurz ukončíte předčasně, vrátíme vám za nevyčerpané lekce peníze.

Jak probíhá kurz španělštiny s JustSpanish?

Zkušební hodina Hodina zdarma0.
1. TÝDEN
2. TÝDEN
3. TÝDEN
4. TÝDEN
5. TÝDEN

Zkušební hodina ZDARMA

Nekupujte zajíce v pytli. Vyzkoušejte si první hodinu ZDARMA. Poznejte lektora, na cokoliv se ho zeptejte a zažijte si výuku na vlastní kůži. Až pak se rozhodněte, jestli do toho s námi chcete jít.

 • Vysvětlíme vám, jak výuka probíhá
 • Poznáte vašeho lektora
 • Nemusíte se ničeho bát
 • Vyzkoušíte si lekci ZDARMA
Konzultace ohledně studia s španělštiny JustSpanish.cz a zkušební hodina ZDARMA

První týden - Začínáme

Seznámíme se, začneme z lehka a zjistíme, na čem společně zapracujeme.

+ články a volání

Lekce vám ušijeme přímo pro vás přesně podle toho, co potřebujete. Ať je vaše úroveň jakákoliv, nemusíte se ničeho bát. To, co budeme probírat na lekcích, bude záležet jen na vás a na vaší úrovni španělštiny. Chcete pouze konverzovat, zlepšit gramatiku nebo od všeho trochu? Není problém!

Druhý týden - Jdeme více do hloubky

Prvotní stud opadl a na lekce se těšíte.

+ články a volání

V hodinách společně probíráme gramatiku, jdeme více do hloubky a je samozřejmě prostor i pro konverzační témata. španělština se pomalu stává plynulejší a přirozenější.

Třetí týden - Mluvíme, mluvíme, mluvíme

Třetí týden, tři lekce a 1 spokojený lektor, který vidí obří progress.

+ články a volání

Během třetího týdne úplný začátečník začíná chápat tvoření časů, nad gramatikou už nemusí tak usilovně přemýšlet a s pomocí lektora dokáže popsat svůj den. Pokročilí na vlastní kůži ucítí progres v konverzaci a složitější témata již nejsou takový problém.

Čtvrtý týden - Pilujeme detaily

Během čtvrtého týdne se společně zaměříme na nejasnosti, které vám dělaly v předchozích lekcích problém.

+ články a volání

Neženeme se zbytečně rychle dopředu a zapracujeme na tom, abyste vše perfektně pochopili a používání španělštiny vám nedělalo žádný problém.

Pátý týden - (Ne)loučíme se!

Po pěti týdnech pravidelného používání španělštiny uvidíte jasné zlepšení ve všem, co vám dříve dělalo problém.

+ články a volání

Jako začátečníci budete mít lepší přehled o základech a dokážete se ve spoustě věcech vyjádřit. A co ti, kteří už španělsky trochu uměli? Uvidíte, že strach z mluvení bude fuč. Budete si jistí, že i když vám zrovna vypadne slovíčko, dokážete vyjádřit myšlenku. A co je nejlepší? Nebudete se stydět udělat chybu! Protože chybujeme všichni, dokonce i ti nejostřílenější lektoři.

Co dál?

Ve štychu vás nenecháme!

+ články a volání

Na poslední hodině si probereme progres, který jste udělali a domluvíme se na dalším postupu. Chcete pokračovat se stejným lektorem? Pojďte do toho! Zajímá vás, jak probíhá kurz s rodilým mluvčím? Skvělé, další kurz můžete mít právě s ním!

Co v kurzu španělštiny získáte

 • Individuální lekce s lektorem
 • Plánování hodin podle vašeho času
 • Materiály k výuce zdarma
 • Kombinace více lektorů
 • Krátké telefonní hovory
 • Český lektor nebo rodilý mluvčí
 • Stejná cena za českého / rodilého

Máte málo času nebo chcete začít zlehka?

Většina z nás nejsou rentiéři a nemůžou se 24/7 věnovat jen a jen španělštině. Proto jsme připravili balíček pro všechny, kteří s námi chtějí začít zlehka a dostat se zase do aktivního využívání jazyka. V 5 týdnech se zlepšíte v španělštině a ještě vám zbyde čas na práci i koníčky.

Skvělá volba pro ty, co už něco umí

Už něco málo španělsky umíte nebo máte vše v malíku? Výuka 2x týdně je pro vás ideální volbou. Méně pokročilí si rozšíří slovní zásobu, odbourají strach z mluvení a ti zkušenější si zase zlepší konverzaci. I když výuka probíhá jen 2x do týdne, se španělštinou budete v kontaktu denně. Ať už ve formě krátkých hovorů nebo článků.

Váš progress v kurzu španělštiny s JustSpanish za 5 týdnů

Pokud jste úplní začátečníci, díky našim lekcím španělštiny, které jsou zaměřené výhradně na konverzaci, dosáhnete daleko většího pokroku než u běžného studia. Váš pokrok bude záviset na počtu lekcí v týdnu.

Benefity v 5týdenním kurzu španělštiny - Začnu zlehka

Kombinace více lektorů

Nakombinujte si 2 nebo třeba i 4 lektory. S českým lektorem se můžete zaměřit na gramatiku a s rodilým mluvčím budete zase konverzovat. Tímhle stylem se budete zlepšovat rychleji.

Váháte mezi oběma variantami? Můžete mít bez problému konverzační hodiny s oběma. Rozšíří to témata, o kterých se můžete bavit a vy si alespoň lépe a rychleji zvyknete konverzovat s jinými lidmi.

Krátké telefonní hovory

Vystavte se úplně jiné situaci než při běžných lekcích. Při hovoru se musíte více soustředit co druhý říká. Dosáhnete většího progresu, i když hovory trvají pouze 10 minut.

Krátké telefonní hovory vedou k lepšímu porozumění i na dálku, kdy druhou stranu nevidíte. Můžete probírat všední zážitky, jak se máte, běžné fráze nebo si zopakovat, co jste probírali na minulé lekci. Hovory jsou ve dnech, kdy lekci nemáte, takže se nestane, že byste v průběhu týdne ztratili kontakt s španělštinou.

Flexibilní plánování hodin

Zvolte si čas, kdy máte prostor se španělštině věnovat, nastavte si intenzitu lekcí v týdnu a vyberte si dny, kdy budete mít lekce s rodilým mluvčím nebo českým lektorem.

Nechceme po vás přesné časy na 5 týdnů dopředu. S lektorem se domlouváte na hodinách z týdne na týden, podle toho jak vám to vyhovuje. Pokud se vám změní v pondělí plány, jednoduše si lekce přesunete na jindy.

Každodenní kontakt se španělštinou

V kurzu se rozhodně nudit nebudete. Každý den budete s španělštinou v kontaktu a to buď skrze individuální lekce, krátké telefonní hovory a nebo španělské články.

Celou náplň kurzu vám připravíme na míru s ohledem na vaši úroveň, abyste se mohli každý den v jazyce kontinuálně posouvat. Pokud vám něco nebude jasné, díky každodennímu kontaktu s lektorem, se jej můžete na všechno doptat.

Co vás zajímá

Jak začít?

Začít se s námi učit je velice jednoduché. Stačí si nezávazně vybrat jeden z našich kurzů (nebo samostatných lekcí) a při objednávce vyplnit čas úvodní konzultace na které vše důkladně probereme. S výukou můžete začít klidně již druhý den od konzultace. Platba za kurz probíhá až po první hodině s lektorem.

Kde a kdy výuka probíhá?

Výuka probíhá online - před hodinou vám přijde odkaz na email. Na ten jednoduše kliknete a výuka začíná. Nemusíte nic stahovat ani instalovat. Kdy se budete učit je na vás - při individuální výuce se domlouváte s lektorem z týdne na týden podle toho jak vám to vyhovuje do kalendáře.

Jakým stylem učíme?

Rozhodně ne jako ve škole - takže zapomeňte na učebnice plné zbytečných informací. Každý z našich lektorů má trochu odlišnou metodu učení, ale všichni se snažíme přizpůsobit výuku tématům, která vás baví a jsou vám blízká.

Kdo mě bude učit a co když si nesedneme?

Učitelů můžete mít i více. Proto vás může učit “mlaďák”, který zrovna cestuje po světě, anebo certifikovaný lektor, který se zaměřuje na připravu testů. Vždy máte ale poslední slovo vy, takže stačí říct a můžete vyzkoušet někoho s odlišným stylem učení.

Můžu si kurz pozastavit?

Ano. Pokud se vám změní plány a ocitnete se v situaci, kdy nebude španělština prioritou, kurz jednoduše pozastavíte. Až budete opět ready, navážeme tam, kde jsme skončili.

Poslední šance! Tohle jsem...

Poslední šance! Tohle jsem řekla při první hodině. “Tohle je poslední šance co tomu dávám“. A z poslední šance bylo 8 měsíců pravidelných lekcí a callů, které jsem si bez pochyb užila!

Lucie Ptáčková - Design & Interiér

Lucie Ptáčková Design & Interiér

Každá hodina byla parádní....

Každá hodina byla parádní. Byl tam balanc mezi gramatikou a konverzací a to mi vyhovovalo. Určitě pokračuju dál!

Filip Strach Freelancer

Kurzy jen a jen doporučuji....

Kurzy jen a jen doporučuji. Větší část roku nyní pobýváme v zahraničí a byla jsem docela ztracená, potřebovala jsem mluvit. Dan se mě ujal a hravou formou jsem konverzovala. Časový posun a větší vzdálenost není překážka. Můžete se učit odkudkoliv!!!

Radka Nováková - Podnikatelka v IT

Radka Nováková Podnikatelka v IT

Všem moc doporučuji...

Všem moc doporučuji jazykovou školu Just. Zatím jsem zde absolvovala dva kurzy s českými lektory. Každá hodina byla vedena v přátelské atmosféře, dobře připravená, a rychle utíkala. Nejvíce oceňuji individuální přístup, dobrou komunikaci a možnost si plánovat hodiny podle potřeb. Nyní se těším na další kurz s rodilým mluvčím.

Kateřina Hamrová - Self employed HR

Kateřina Hamrová Self employed HR

Kurz/výuka utekla strašně...

Kurz/výuka utekla strašně rychle. Každá hodina byla příjemná, efektivní i zábavná. Lektorka se snažila vyhovět mým požadavkům - konverzační téma "cestování" - a na každou lekci připravila jinou oblast s potřebnými slovíčky a frázemi.

Milada Hamouzová

Na první hodině jsem byl...

Na první hodině jsem byl tak nervózní, že ze mě nevypadly ani 3 slova. Po 2 letech už se na hodiny těším jako na pokec s kamarádem, kde probereme vše od holek až po politiku. Že jsem se k tomu naučil výborně mluvit už mi přijde jen jako příjemný bonus :)

Martin Beran SW Test Engineer

10/10 za přizpůsobivost!...

10/10 za přizpůsobivost! Každý týden mám program jiný a lektoři mi vždy vyšli vstříc!

Adam Kučera Obchodní zástupce

Dávám 8/10. Bod dolů za to...

Dávám 8/10. Bod dolů za to že mě Dan vyměnil a dal mě jinému lektorovi, abych se prý posouval. Další bod dolů, že ten další lektor to udělal taky :D Nee, tenhle koncept je fakt super! To střídání lektorů je fajn změna. Za 4 měsíce jsem už měl lekce s rodilým a to byl i ten cíl!

Luboš Kříž Specialista na kontrolu kvality

Nejvíc mně vyhovuje časová...

Nejvíc mně vyhovuje časová flexibilita lektorů. Domlouvání termínu týden předem je přesně to, co potřebuji!

Tereze Bartošová Project manager

Potřeboval jsem se...

Potřeboval jsem se rozmluvit a ukázat manželce že není sama, kdo si dokáže na dovolený objednat pití. Tohle už zvládnu bez problémů, ale furt je na čem pracovat.

Michael Zima Realitní makléř

Že se někdy budu učit z...

Že se někdy budu učit z auta mě nenapadlo. Ale na dotaz jestli bychom si někdy mohli dát lekci z auta mi zatím každý lektor vyhověl. Ušetřilo mi to spoustu času! Takže VELKÉ díky za přizpůsobivost!

Kamil Matoušek Poradce

Honza mě skvěle připravil...

Honza mě skvěle připravil na pohovory. Dokázal mě rozmluvit a pak už bylo všechno snazší.

Veronika Hilšová Daňová účetní

Byla jsem hrozně nervózní a...

Byla jsem hrozně nervózní a myslela si, že nedokážu mluvit. S Danem jsme první hodinu celou “prokecali“ a já byla překvapená, že to vlastně jde. Děkuju moc a rozhodně pokračuju dál!

Klára Doležalová Gastronomie & Hotelnictví

Jazykovka, která vás nadchne

Co nás odlišuje? Je toho spousta, vybrali jsme ale 2 hlavní věci!

Zaprvé, náš přístup!

Dbáme na to, aby v našem týmu byli pouze lidi, kteří jsou pozitivně naladění, mají touhu zlepšit svět a výuka je zkrátka baví. Proto se u nás nesetkáte s nikým, kdo by vedl výuku za pomoci učebnic jako učitelka matiky na střední.

Zadruhé, neučíme blbosti ani učebnicové tabulky!

Předbudoucí čas je zajímavá věc, ale než si v hlavě poskládáte větu a řeknete jí, tak si člověk může dojít na záchod a zpátky. Jde nám tedy hlavně o to, abyste dokázali používat španělštinu v běžných situacích a 10 minut se na to nepřipravovali.

Proč si vybrat právě JustSpanish